fixed tips
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

O forum ;)

+4
LordTorez
macgayver
neo
Admin
8 posters

Go down

O forum ;) Empty O forum ;)

Pisanie  Admin Pią Maj 01, 2009 4:33 pm

witajcie. nie bede ukrywal ze jestem polakiem Wink na moim forum chce podawac wam fixed tips tzn ustawione mecze. Posiadam informacje z roznych zrodel, jestem takze w dwoch strefach zamknietych z dobrymi skutecznosciami. Czesto dostaje informacje na kilka godzin przed meczem-dlatego wlasnie bede je podawal za darmo. Informacje z wyprzedzeniem o kilka dni chcialbym sprzedac. Oczywiscie mecze darmowe beda sie pojawialy 15-30min przed rozpoczeciem z obawy przed PB. Mam dla was 2propozycje:
1) moglbym byc waszym informatorem-odplatnie,1000 zl za miesiac (mysle ze to nie duzo a informacje wedrowalyby z pewnym wyprzedzeniem czasu)
2)Sprzedaz pojedynczych meczy na dany dzien(cena nieznana ale na pewno nie bede zdzieral)

Myslicie pewnie "po co on chce sprzedawac informacje skoro sa one takie dobre?"-otoz kupuje na boku informacje z roznych nieznanych zrodel i wychodze na tym kiepsko..znalazlem jedno pewne zrodlo ale mimo to jestem na duzym - w tych testach. Wink u buka duzymi sumami nie obracam (bwin zablokowanie konta a w expekt ograniczenie)

Pozdrawiam! Wink

Admin
Admin

Liczba postów : 26
Join date : 01/05/2009

https://fixgambling.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

O forum ;) Empty Re: O forum ;)

Pisanie  neo Pią Maj 01, 2009 11:44 pm

Cześć. Chciałbym Cię zapytać o te darmowe fixy, które będziesz podawał 15-30 minut przed meczem. Czy wcześniej będziesz pisał, że np. o godzinie 16:00 podam mecz? Czy nie będziesz informował o czymś takim? Pozdrawiam.

neo

Liczba postów : 1
Join date : 01/05/2009

Powrót do góry Go down

O forum ;) Empty Re: O forum ;)

Pisanie  Admin Pią Maj 01, 2009 11:44 pm

mysle ze to byloby duze ulatwienie dla was. o ile bedzie to mozliwe tak bede robil Wink

Admin
Admin

Liczba postów : 26
Join date : 01/05/2009

https://fixgambling.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

O forum ;) Empty Re: O forum ;)

Pisanie  macgayver Sob Maj 02, 2009 10:56 am

Podoba mi sie propozycja informatora, jesli zebralo by sie przynajmniej z 10 chetnych osob, mozna byloby zrobic zrzutke. Tylko pierwsze musisz nas przekonac co do skutecznosci Twoich zrodeł. Pozdro

macgayver

Liczba postów : 1
Join date : 02/05/2009

Powrót do góry Go down

O forum ;) Empty Re: O forum ;)

Pisanie  LordTorez Sob Maj 02, 2009 12:09 pm

Będę śledził twoje poczynania, zobaczymy skuteczność Very Happy

LordTorez

Liczba postów : 4
Join date : 02/05/2009

Powrót do góry Go down

O forum ;) Empty Re: O forum ;)

Pisanie  grey9 Sob Maj 02, 2009 2:55 pm

Na dziś coś się szykuje Question Cool

grey9

Liczba postów : 1
Join date : 02/05/2009

Powrót do góry Go down

O forum ;) Empty Re: O forum ;)

Pisanie  craxa90 Nie Maj 03, 2009 11:02 am

A jaka jest skutecznosc w procentach tych typow w abonamencie i jakich kursow moge sie spodziewac? Wink

craxa90

Liczba postów : 4
Join date : 03/05/2009

Powrót do góry Go down

O forum ;) Empty Re: O forum ;)

Pisanie  sisinho Nie Maj 03, 2009 11:06 am

craxa90 napisał:A jaka jest skutecznosc w procentach tych typow w abonamencie i jakich kursow moge sie spodziewac? Wink


nie jestem adminem, ale kursy średno z tego co zdążyłem zobaczyć to tak średno 2.40 - 2.60.
Skuteczność też w miarę dobra. Z 3 typów jak na razie 1 nie wszedł, czyli 66% procent skuteczności. Na dziś kolejny fix o 14.50.
Pozdrawiam

sisinho

Liczba postów : 10
Join date : 01/05/2009

Powrót do góry Go down

O forum ;) Empty Re: O forum ;)

Pisanie  Admin Nie Cze 14, 2009 9:07 pm

witajcie po dosc sporej przerwie z powodow prywatnych jak i takich ze trafil sie zly okres w bukmacherce. Na szczescie wszystko wrocilo do normy i trzeba isc do przodu Wink Sprobuje was do siebie przekonac i bede podawal darmowe informacje

Admin
Admin

Liczba postów : 26
Join date : 01/05/2009

https://fixgambling.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

O forum ;) Empty Re: O forum ;)

Pisanie  karlik Wto Cze 16, 2009 10:44 pm

Kiedy jakieś info? Shocked

karlik

Liczba postów : 1
Join date : 23/05/2009

Powrót do góry Go down

O forum ;) Empty Re: O forum ;)

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach